Známy autor píše knižný román zo sveta Dark Souls

Odoberaj novinky cez  Google News
Dark Souls III - ilustračné foto
Zdroj: wallpapersden.com

Napriek tomu, že Elden Ring je v súčasnosti najpredávanejšou hrou spoločnosti FromSoftware, séria Dark Souls je stále tou, ktorá ju dostala na hernú mapu a rozhodne má milióny fanúšikov. No a nasledujúca správa správa je pre tých, ktorým sa komiksy Dark Souls veľmi páčili, alebo ktorí sú všeobecne znalcami viazaných románov, pretože Dark Souls jeden dostáva.

Pripravované Dark Souls: Masque of Vindication je písaný samotným Michael A. Stackpolom. Poznať ho môžeme vďaka jeho najznámejšiemu románu zo sveta Star Wars z 90. rokov I, Jedi a populárnej sérii Rogue Squadron. Je tiež autorom niekoľkých komiksov.

Začal písať koncom 80. rokov s BattleTechom, Stackpole je určite meno, ktoré ste počuli, ak sa o tento druh vecí aspoň trochu zaujímate. Podľa jeho Twitteru pracuje na románe Dark Souls minimálne od roku 2019.

Americké vydavateľstvo Yen Press a japonské vydavateľstvo Kadokawa sa pri tomto vydaní spojili, pričom Yen vydá anglické vydanie a Kadokawa japonské. Dark Souls: Masque of Vindication vyjde súčasne v oboch jazykoch 25. októbra 2022.