World of Tanks Blitz dostáva nový RPG mód Big Boss

Odoberaj novinky cez  Google News
World of Tanks Blitz - Big Boss
Zdroj: wargaming.net

Nastal čas vyskúšať hranie World of Tanks Blitz úplne novým spôsobom. Hra, ktorá je známa svojimi početnými udalosťami a rôznymi špeciálnymi módmi opäť prichádza s niečim novým. Nový mód vo World of Tanks Blitz sa volá Big Boss a je inšpirovaný akčným RPG žánrom. To hráčom zaručí množstvo hodín zábavy a úplne nový spôsob, akým sa World of Tanks Blitz hrá.

Vyskúšajte nový Big Boss mód, pripomínajúci RPG hru

Hráči majú možnosť zapojiť sa do tejto udalosti dvoma spôsobmi, respektíve v dvoch rôznych dátumoch. Prvá vlna prebehne od 3. do 6. februára a druhá od 10. do 13. februára, počas ktorých sa môžete zapojiť do PvP súbojov 7 proti 7. Členom tímu sú v zápasoch pridelené špeciálne schopnosti, podobne ako v RPG hrách. Navyše, jeden tank v každom tíme sa stane Bossom.

Presvedčte sa sami. V porovnaní so základnými štatistikami získa Boss tank 30% navyše k poškodeniu a rýchlosti, o 50% rýchlejšie dobíjanie a štvornásobok bodov zdravia. K tomu všetkému môžu bossovia tlačiť a poškodzovať svojich nepriateľov pomocou špeciálnej schopnosti Blast Wave a spôsobovať poškodenie tankom s pasívnou schopnosťou Megashot. Aby mali protivníci šancu bojovať, súboje musia byť vyrovnané. Bossovia sa teda po zničení zrodia iba 2-krát.

Zvyšok tímu získava neobmedzený počet respawnov, pričom sa zakaždým náhodne prepína medzi rolami Regenrátor, Katalyzátor, Bomber a Graviton, ktoré pripomínajú RPG. Tieto roly sa vyznačujú jedinečnými aktívnymi a pasívnymi schopnosťami. Každá z nich má pritom až 5 úrovní vylepšenia, ktoré sa dajú odomknúť. Na rozdiel od spoluhráčov sa Bossovia držia svojej roly až do konca súboja.

Každá likvidácia na strane Bossa znamená 5 bodov a každý ďalší zlikvidovaný tank má hodnotu jedného boda. Každý tím sa proti sebe postaví v teste agresivity, stratégie, rýchlosti a pretekajú sa, aby čo najskôr získali 30 bodov. Režim Big Boss je možné hrať s akýmkoľvek tankom V. až X. úrovne. Ak nemáte ani jeden vhodný tank, Big Boss má pre vás špeciálnu úlohu. Ak ju dokončíte medzi 27. januárom až 13. februárom, získate vozidlo T67, ktorý získate natrvalo. Viac o udalosti Big Boss v hre World of Tanks Blitz sa dozviete aj na oficiálnej stránke.