Vo World of Warships už nájdeme aj panázijské krížniky

Odoberaj novinky cez  Google News
World of Warships panázijské kížniky
Zdroj: wargaming.net

Spoločnosť Wargaming, vydavateľ a vývojár hry World of Warships a World of Tanks ohlásil v tlačovej správe skvelú novinku – nové krížniky v hre! To ale nie je všetko, aktualizácia priniesla množstvo nových aj vracajúcich sa funkcií. Tak napríklad náhodné súboje ponúkajú možnosť prenájmu superlodí. Vracajú sa aj populárne asymetrické súboje, čo znamená, že súperiace tímy nebudú mať rovnaký počet hráčov.

Panázijské krížniky

V prvej novej udalosti tohto roka sa hráči môžu vôbec po prvýkrát ujať kormidla šiestich nových panázijských krížnikov. Tieto plavidlá sú známe vďaka svojim malorážnym, ale rýchlym delám a silnými torpédami. Patrí medzi ne Chungking V. úrovne z Čínskej republiky a Rahmat VI. úrovne z Malajzije. Navyše, nájdeme aj plavidlo X. úrovne – Jinan, taktiež Číny.

Týždeň po vydaní aktualizácie bude v pravidelných dávkach spustených vyše 28 nových misií. Ako to už býva zvykom, po ich dokončení sa hráči dočkajú skvelých odmien, ako napríklad prístup na lode V. úrovne Chungking a VII. úrovne Chumphon a tiež panázijské žetóny. Tento nový, dočasný zdroj je možné vymeniť za celú radu rôznych kamufláží, nášiviek, a postupne dostupných balíčkov pre Tier VI Rahmat a Tier VIII Harbin, taktiež aj Tier IX Sejong a ich špeciálne skiny. Na počesť tejto aktualizácie bol tiež upravený a vynovený Dračí prístav.

V náväznosti na nové krížniky budú hráči môcť osláviť v hre aj lunárny nový rok, rovnako tak účasťou v bojových misiách, za ktoré získajú tematickú vlajku, špeciálne kontajnery a ďalšie predmety.

Získajte portálové žetóny cez sociálne siete

Aktualizácia 0.11.0 tiež vyzýva hráčov, aby získali portálové žetóny a zaistili si tak skin japonského hradu pre loď Fuso, ktorý je exkluzívny pre fanúšikov World of Warships na Twitchi a Discorde a tiež pre aktívnych náborárov. Od 19. januára počas celého trvania tejto aktualizácie je možné portálové žetóny získavať prostredníctvom misií odhalených v týždenných dropoch na Twitchi alebo v aktivitách na Discorde. Hráči môžu tieto žetóny vymeniť za samotný skin, alebo iných odmien.

Veľký návrat asymetrických súbojov

Po rozsiahlych skúškach v hodnotených a kooperatívnych súbojoch sú teraz superlode pripravené na testovanie v náhodných súbojoch. Táto obľúbená novinka sa tak stane trvalou súčasťou hry World of Warships. Princíp je jednoduchý. Na každej strane bude v zápase rozdielny počet hráčov. Buď to 6 až 8 lodí IX. – X. úrovne proti 9 až 12 lodiam VII. až VIII. úrovne. Je načase to vyskúšať na vlastnej koži!