Ubisoft nám možno konečne povie o svojich veľkých hrách

Odoberaj novinky cez  Google News
Ubisoft ilustračná foto
Zdroj:. hdqwalls.com

Na štúdio, ktoré má neustále rozpracovaných niekoľko významných hier, nám toho Ubisoft za posledný rok veľa nepovedal. Minulý mesiac sa nezúčastnil na pseudo E3, v decembri na The Game Awards neboli žiadne trailery ani oznámenia od Ubisoftu a dokonca aj prezentácia Ubisoft Forward v roku 2021 bola dosť nevýrazná.

Minulý rok sme sa dočkali traileru na Avatar: Frontiers of Pandora, ale zvyšok prezentácie tvorili len dátumy vydania hier, o ktorých sme vedeli (Riders Republic, Just Dance a Rainbow Six Extraction), oznámenia DLC Far Cry 6 a Assassin’s Creed Valhalla a niekoľko ďalších drobností. Najväčšou novinkou spoločnosti Ubisoft bol únik informácií, ktorý sa objavil nasledujúci mesiac a ktorý odhalil, že sa pracuje na hre Assassin’s Creed s názvom Assassin’s Creed Infinity.

Dúfajme, že toto leto bude o niečo lepšie, pretože konečne boli oznámené termíny pre Ubisoft Forward 2022. Ako prvý je na programe predkrm 7. júla s „podrobným pohľadom” na Skull and Bones, opakovane odkladanú multiplayerovú pirátsku hru s otvoreným svetom od Ubisoftu, ktorá (pravdepodobne) vyjde do konca roka.

„Hlavný chod“ sa uskutoční až 10. septembra, keď Ubisoft predstaví celú svoju prezentáciu. Zatiaľ bohužiaľ nie sú k dispozícii žiadne konkrétne informácie, v oznámení sa uvádza, že prezentácia „odhalí aktualizácie a novinky týkajúce sa viacerých hier a projektov od tímov Ubisoftu z celého sveta”.

Určite je toho veľa, o čom by sme radi počuli. Okrem Assassin’s Creed Infinity nás zaujíma, čo sa deje s The Division: Heartland a či sa k nám čoskoro dostane remake Splinter Cell. A čo Ghost Recon Frontline? Trúfame si dokonca dúfať v zmienku o hre Beyond Good and Evil 2, ktorá je vo vývoji už viac ako desať rokov. Dúfajme, že 10. septembra (alebo keď všetko unikne deň či dva predtým) dostaneme aspoň na niekoľko z týchto otázok odpoveď.