Turbo Golf Racing prichádza na PC, Xbox a Game Pass

Odoberaj novinky cez  Google News
Turbo Golf Racing
Zdroj: youtube.com

Turbo Golf Racing, hybrid pretekov a golfu od vývojárov Hugecalf Studios, vyjde 4. augusta na platformách Steam, Microsoft a k dispozícii bude aj cez Game Pass. Hra bola oznámená prostredníctvom nového honosného traileru počas výstavy Future Games Show a hráči nebudú musieť dlho čakať, kým budú môcť svoje schopnosti za volantom preniesť na neznáme ihrisko.

Trailer totiž oznámil, že beta verzia je už k dispozícii pre tých, ktorí chcú naskočiť do hry o niečo skôr. Tú si možno stiahnuť na Steame, v obchode Microsoftu a na konzolách Xbox, pričom potrvá do 20. júna. Tí, ktorí sa zúčastnia beta verzie, si po vydaní finálnej verzie hry odomknú sériu exkluzívnych predmetov. Patrí medzi ne beta avatar, kolesá a spoilery, takže sa v budúcnosti budete môcť ostatným pochváliť svojím skorým hraním Turbo Golfu.

Tieto predmety si však vyžadujú, aby ste do nich vložili trochu práce, pretože sa odomykajú prostredníctvom dosiahnutia určitých míľnikov úrovne počas obdobia beta verzie. Táto beta obsahuje 12 hrateľných ihrísk, online matchmaking s ôsmimi hráčmi na zápas, niekoľko časových upútaviek pre jedného hráča, postup v bete s odomykateľnými odmenami a niektoré kozmetické doplnky navrhnuté komunitou. Hra má po spustení dostať niekoľko aktualizácií vrátane ďalších možností prispôsobenia, výkonných jadier a kurzov.