Trailer k The Stanley Parable: Ultra Deluxe sa „nenachádza“ v článku

Včera bol dátum 27.4. (anglicky 4/27) čo znamená, že zamestnanec s číslom 427 sa vracia na scénu. Stanleyho fanúšikovia sú nepochybne nadšení, že môžu preskúmať „rozšírené prepracovanie“ skvelého komediálneho dobrodružstva z roku 2013.

Ale ak očakávate chytrý a impozantný trailer pre The Stanley Parable: Ultra Deluxe, tak vás musím sklamať. Našťastie sa ale môžete usadiť do kresla a sledovať prezentáciu pre toto rozšírenie. Pozrite si to vyššie. Neponáhľaj sa! Ako mnohé povinné firemné stretnutia, aj tento začína trochu neskoro.

Toto video (pamätajte nie je to trailer) z prezentácie v štýle PowerPointu obsahuje niečo z histórie a vývoja hry, ceny a zľavy, nové funkcie, konce a širokú škálu herných konzol, na ktorých bola vydaná. Ak mám byť úprimný, prezentácia sa mi zdá trochu uponáhľaná vďaka dosť netrpezlivému rozprávači, ktorý sa dnes zdá byť príliš zaneprázdnený na takéto veci.

Pre pripomenutie o čom tá hra je, tak hrajete za jednoducho zmýšľajúceho jedinca Stanleyho, ktorý zistí že spolupracovníci v jeho kancelárii záhadne zmizli, a vydá sa hľadať odpovede. Budete hrať ako Stanley a nebudete hrať ako Stanley. Vyberiete si a necháte si vybrať. Hra sa skončí, pričom hra sa nikdy neskončí. Rozpor nasleduje rozpor, pravidlá, ako by hry mali fungovať, sa porušia len preto aby sa znova porušili. Nie ste tu, aby ste vyhrali. Stanley Parable je hra, ktorá sa hrá s vami.

The Stanley Parable: Ultra Deluxe je dostupný od včera za 21,99€ a pre tých, ktorý vlastnia originálnu hru z roku 2013 tak majú 33% zľavu. Hra je dostupná pre všetky konzoly.

Našiel si chybu? Napíš nám o tom na admin[@]spawn.sk alebo do komentárov