Tím Ninja odhaľuje nový projekt Wo Long: Fallen Dynasty

Odoberaj novinky cez  Google News
Wo Long: Fallen Dynasty
Zdroj: youtube.com

Spoločnosti Koei Tecmo Games a Team Ninja odhalili hru na konzoly Xbox a PC , ktorá vyjde budúci rok. Wo Long: Fallen Dynasty bol odhalený počas dnešného podujatia Xbox & Bethesda Games Showcase. Vyzerá dosť podobne ako séria Nioh od Team Ninja, keďže v nej postava podobná nindžovi bojuje nielen proti ľuďom, ale aj proti monštruóznym a démonickým príšerám. Odhaľovací trailer, ktorý si môžete pozrieť nižšie, neobsahuje žiadny gameplay, ale poskytol nám celkom dobrú predstavu o svete Fallen Dynasty.

Ako môžete vidieť v traileri, postava, ktorá sa zdá byť hlavným hrdinom Fallen Dynasty, bojuje s barbarskými nepriateľmi. Jeden z nich skonzumuje niečo, čo ju premení na obrovskú démonickú dračiu príšeru, ktorá vyzerá desivo.

Popis hry je nasledovný: „Wo Long: Pád dynastie sleduje dramatický, akciou nabitý príbeh bezmenného vojaka domobrany, ktorý bojuje o prežitie v temnej fantasy verzii neskorej dynastie Han, kde démoni sužujú Tri kráľovstvá. Hráči bojujú proti smrtiacim stvoreniam a nepriateľským vojakom pomocou šermu založeného na čínskych bojových umeniach a pokúšajú sa prekonať nepriazeň osudu tým, že v sebe prebudia skutočnú silu.”

Vyzerá to skvele a našľapane, a našťastie nemusíme čakať príliš dlho, aby sme si to mohli zahrať, pretože Wo Long: Fallen Dynasty sa dostane na konzoly Xbox Series X/S, Xbox One a PC začiatkom roka 2023.