The Wolf Among Us 2 trailer nás vzal späť do Fabletownu

Odoberaj novinky cez  Google News
The Wolf Among Us 2 dostal prvý trailer
Zdroj: youtube.com

Okrem katastrofálneho počtu strát pracovných miest, ktoré boli výsledkom kolapsu Telltale Games v roku 2018, jednou z veľkých tragédií tohto fiaska bolo, že sme sa už nikdy nemali vrátiť do Fabletownu, drsného a magického prostredia v srdci sveta The Wolf Among Us. Bol to teda dojímavý moment, keď sa včera podvečer zverejnil trailer na The Wolf Among Us 2.

Ukazoval padlého šerifa z Fabletownu, Bigbyho Wolfa, ktorý prenasleduje neznámu postavu do bytu. Náladové osvetlenie nám utvorilo správnu atmosféru a v momente Bigby vtrhne do bytu. V ňom sa nachádza strašiak z Čarodejníka z krajiny Oz, plechový muž, a, to môžeme len odhadnúť, Dorothy.

Vyzerá to skvele, najmä s jasnými pokrokmi, ktoré Unreal Engine 4 robí na pôvodnom engine Telltale. V tomto rozprávkovom noire prostredí, kde je hra medzi tieňmi, kontrastom a osvetlením taká dôležitá pri vytváraní nálady, nová technická premena skutočne žiari.

Šesť mesiacov po udalostiach v 1. série je Bigby pozbavený zo svojich povinností šerifa a absolvuje kurzy zvládania hnevu. „Snehulienka“ je novou námestníčkou starostu Fabletownu. Jej potreba opatrne hrať politickú hru sa nevyhnutne stretáva s Bigbyho ráznejším prístupom k vykoreneniu korupcie. Vieme tiež, že Bigby sa spojí s policajným detektívom v New Yorku, ktorý si ho vezme na pomoc v prípade, ktorý nie je úplne správny.

Rovnako ako prvá séria, aj The Wolf Among Us 2, ktoré včera dostalo prvý trailer, bude rozdelené do piatich epizód. Fanúšikovia, ktorí sa nevedia dočkať, kedy ich špinavé staré mesto Fabletown rozhryzie a vypľuje, si budú musieť počkať až do roku 2023. Vyjsť by však podľa plánov mala aj na konzoly. Pre ďalšie informácie nezabudnite sledovať náš web.

Našiel si chybu? Napíš nám o tom na admin[@]spawn.sk alebo do komentárov