The New War expanzia príde do Warframe v decembri

Odoberaj novinky cez  Google News
Waframe dostane novú expanziu
Zdroj: youtube.com

Po rokoch čakania nám Digital Extreme oznámili presný dátum vydania expanzie The New War do svojej hry Warframe. Dočkať by sme sa jej mali presne 15. decembra. Expanzia bola oznámená na TennoCon 2018, pôjde o “filmovú” expanziu pre Warframe. Táto veľmi populárna hra je mix žánrov strieľačiek, RPG, sci-fi, ninja a mágie.

The New War umožní hráčom Warframe prístup k novým postavám, misiám a prostrediam. Máme tiež očakávať otvorené svety obliehané sentientmi, umelou rasou zo systému Tau. Ale ako „filmová expanzia“ nabitá veľkými novými úlohami, cutscénami a príbehmi, The New War tiež sľubuje, že posunie príbeh vpred a poskytne „odpovede na dlhotrvajúce otázky o rozľahlom sci-fi vesmíre Warframe“.

„Príbeh Warframe je pre nás všetkým. The New War je zážitok, ktorý hráči chceli od prvého odhalenia questového titulu na TennoCon 2018,” povedal kreatívny riaditeľ Digital Extremes Steve Sinclair. „Tento moment je vyvrcholením rokov experimentovania vo vývoji hier a kŕmení beštie, ktorou je Warframe.“

„Naša komunita nám dala všetko, čo nám umožnilo pokračovať v príbehu, ktorý je náš aj ich – Warframe je zdieľaný zážitok. S uvedením The New War budú mať hráči na dosah ruky definitívny zážitok z Warframe, ktorý pripravuje pôdu, pre pokračujúci rast Warframe. Práve sme len začali.“

Táto hra je ukážkovým príkladom takzvaným live-service hier. Rok čo rok vývojári aktívne načúvajú komunite, ktorá je obrovská. Podľa SteamCharts túto hru pravidelne hrá aj 56 000 hráčov denne, a pri veľkých udalostiach (ako je aj nová expanzia) počet hráčov sa vie vyšplhať cez 150 000. Taktiež vývojári pravidelne pridávajú obsah do hry.

Táto hra je free-to-play. Zahrať si ju môže každý, a nájdete ju na Steame, Epicu, ale aj na PlayStation či Xboxe. Pre ďalšie informácie sledujte náš web.

Našiel si chybu? Napíš nám o tom na admin[@]spawn.sk alebo do komentárov