The Game Awards 2021 – trailery na filmy a seriály

Odoberaj novinky cez  Google News
Trailer na seriál Halo sa nám ukázal počas The Game Awards 2021
Zdroj: youtube.com

Udeľovanie tzv. herných oskarov už dávno nie je len o hrách samotných. Dôkazom toho je na tohtoročnom galavečery vystúpil napr. aj známy britský hudobník Gordon Matthew Thomas Sumner, ktorého celý svet pozná pod umeleckým menom Sting. Nechýbala ani kapela Imagine Dragons. V oboch prípadoch išlo o vystúpenia, v ktorých zazneli skladby zo seriálu Arcane, ktorý vychádza zo sveta League of Legends. Aj vďaka tomu boli na The Game Awards 2021 prezentované trailery na niektoré filmy či seriály.

Sonic 2

Prvého traileru v tejto kategórii sa dočkal druhý filmový Sonic, ktorého v našich končinách poznáme ako „Ježko Sonic“. Paramount predstavilo ďalšie dobrodružstvo rýchlonohého hrdinu, ktorý konečne na akcii nebude sám, na pomoc mu totiž príde jeho parťák Tails. Na druhej strane barikády, po boku Dr. Robotnika (Jim Carrey) sa naopak objaví červený Knuckles. Snímka zamieri do kín 8. apríla budúceho roku.

Halo

Už je nám istý čas známe, že táto herná značka sa dočká seriálového spracovania, za ktorým stojí rovnako ako v prvom prípade – Paramount. Krátky teaser sa zameral na niektoré kľúčové miesta univerza vrátane materskej lodi Covenant High Charity. Žiaľ, nedočkali sme sa žiadnej väčšej akcie. Seriál by mal doraziť v priebehu roka 2022.

The Matrix Resurrections

V poradí štvrté pokračovanie úspešnej filmovej série by malo do kín a na, u nás doposiaľ nedostupnú, službu HBO Max doraziť 22. decembra tohto roka. V rámci galavečera sme sa dočkali pomerne dlhej pasáže, ktorá sa venovala práve tomuto universu. Okrem krátkej ukážky na chystaný film sme dostali aj trailer na hrateľnú ukážku fotorealistického technologického dema The Matrix Awakens, ktoré je už teraz k dispozícii na konzolách PS5 a Xbox Series X a S. Nás však v tomto článku zaujímajú filmy a seriály, preto vám ponúkame práve ukážku na film.

To by boli trailery na filmy a seriály, ktoré sa prezentovali na The Game Awards 2021. V prípade, že chcete vedieť zoznam víťazov jednotlivých kategórií, klikajte SEM. Ak chcete vedieť, o akých hrách sa na podujatí hovorilo, klikajte SEM.