Steam spustil letný výpredaj. Okrem toho tam nájdete aj postavu Clorthax

Odoberaj novinky cez  Google News
Obchod Steam
Zdroj: steampowered.com

Letný výpredaj v službe Steam sa začal a sľubuje, že vám ušetrí nejaké peniaze. Ako zvyčajne, spolu s výpredajom budete môcť získať obchodné karty a odznaky pre zábavu.

Okrem hier tam nájdete aj postavu Clorthax, ktorá figuruje ako podfukár, ktorý sám seba označuje za cestovateľa v čase. Táto postava predáva „desať hier z ďalekej budúcnosti“, ale z nejakého dôvodu nemôže prezradiť názvy hier ani „ich presné umiestnenie na službe Steam“.

Namiesto toho o hrách poskytne nejasné náznaky. Odhadujeme teda, že ide o nejaký druh hľadania. Prvá nápoveda je nasledovná. „Nájdeš bohatstvo v rytme a slávu v šiestich strunách. Dajte si však pozor, daň za majstrovskú sekeru bremeno prináša.” Na základe tohto sa môžete pustiť do pátrania po tej ktorej hre.

V rámci výpredajov tam nájdeme aj niekoľko slušných ponúk. Sekiro: Shadows Die Twice – GOTY Edition je v zľave 50 %, The Sims 4 je len za 4,99 dolára, Forza Horizon 5 je v predaji s 20 % zľavou, Sniper Elite 4 je v zľave 90 %, Dead Cells vás vyjde na 12,49 dolára, Ghostrunner na 11,99 dolára, Resident Evil Village je v zľave 50 %, Tony Tina’s Wonderlands je v zľave 20 % a v obchode debutuje aj Dying Light 2 v zľave 33 %.