StarGate a Terminator budú mať RTS hry

Odoberaj novinky cez  Google News
StarGate a Terminator sa dočkajú nových RTS hier
Zdroj: youtube.com

Chlapci a dievčatá 90-te roky sú späť. Nielenže sme sa na the Game Awards dočkali po dlhých rokoch oznámenia novej Duny hry. Tentokrát sa pridáva Stargate: Timekeepers a tiež Terminator: Dark Fate – Defiance tiež v žánre RTS.

Stargate: Timekeepers bol oznámený v máji, ale Slitherine vydali gameplay trailer až teraz na svojom vlastnom Twitch kanáli. Hra bude zasadená do SG-1 univerza. Timekeepers je taktická hra s malým tímom, pripomína to sériu Commandos. Kampaň bude mať 14 misií, kde veliteľka Eva McCain a jej tým bude čeliť Anubisovým silám. Neskôr v kampani taktiež pomôžu Jaffskému odporu, povedú útok proti Molocovi, pousilujú sa o spojenectvo s Unas a uviaznu v časovej slučke. To všetko bude fanúšikom SG-1 pravdepodobne znieť povedome.

Terminator: Dark Fate – Defiance má byť veľkou stratégiou. Ako veliteľ ľudských síl v tejto nešťastnej budúcnosti budete viesť odpor voči Logionu, hlavy armády strojov v the Dark Fate časovej línii. Ale to nebude váš jediný problém – ešte väčšie hrozby sa môžu objaviť od iných ľudských frakcií, s ktorými sa budete musieť vysporiadať, keď budete zhromažďovať sily na svoju stranu. Spolu s kampaňou pre jedného hráča bude Terminator: Dark Fate – Defiance podporovať aj PvP multiplayer až pre štyroch hráčov.

Ohľadom kampane veľa informácií nemáme, ale hra bola len pred nedávnom oznámená. Slitherine nám ponúkol menšiu ponurú ukážku z bitky v Oklahoma City.

Slitherine je na roztrhanie s licencovanými sci-fi RTS. Pracuje tiež na hre založenej na Starship Troopers, ktorá bola ohlásená už v roku 2019. Starship Troopers: Terran Command má dátum vydania stanovený na 31. marec. Zatiaľ čo Stargate: Timekeepers a Terminator: Dark Fate – Defiance čo by RTS hry nemajú dátum vydania.

Pre viac informácií o hrách z The Game Awards si pozrite tento odkaz. A pre ďalšie zaujímavosti z herného sveta nezabudnite sledovať náš web.

Našiel si chybu? Napíš nám o tom na admin[@]spawn.sk alebo do komentárov