Squanch Games odhaľuje High On Life. Od tvorcu Ricka a Mortyho

Odoberaj novinky cez  Google News
High On Life
Zdroj: ign.com

Spoločnosť Squanch Games oznámila hru High On Life, novú strieľačku z pohľadu prvej osoby od tvorcu Ricka a Mortyho, Justina Roilanda. Počas dnešnej hernej prezentácie Xboxu a Bethesd, sme boli svedkami hovoriacich zbraní, mimozemských kartelov a množstva humoru v Roilandovom štýle. Ten je aj patrične farebný a vyzerá to na skvelú zábavu. Navyše na hru nemusíme čakať príliš dlho, pretože sa dostane na konzoly Xbox Series X/S, Xbox One a PC ešte tento rok.

Po tom, čo na Zem vtrhne kartel mimozemšťanov, čerstvo vyštudovaný absolvent strednej školy sa chopí najbližšej hovoriacej zbrane a stane sa najsmrtonosnejším medzigalaktickým lovcom odmien v celom vesmíre,” uvádza sa v tlačovej správe. „Mimozemskí útočníci vo filme High On Life majú za úlohu ovládnuť Zem, ale s obzvlášť zlovestnou zápletkou: Garmantuous a jeho karteloví hrdlorezi majú v úmysle zotročiť ľudstvo a použiť ho ako novú drogu.“

Poraziť mocných mimozemšťanov nebude jednoduché. Lovci odmien budú na svojej ceste spolupracovať s NPC (alebo proti nim), zbierať vylepšenia a získavať arzenál hovoriacich zbraní. Každá z týchto zbraní má svoju jedinečnú osobnosť a špeciálnu hrateľnosť a poskytuje vlastný príbehový pohľad na dianie.”

Riaditeľ štúdia Squanch Games Mike Fridley hovorí, že môžeme očakávať Roilandov komediálny hlas, ktorý túto hru spojí so všetkými ostatnými výstupmi štúdia. Tvrdí, že štúdio chce, aby hráči pri pohľade na ktorúkoľvek jeho hru okamžite vedeli, že ide o hru Squanch. „Chcel som robiť hry, ktoré som chcel hrať, a to bola tá iskra, ktorá tak trochu zapálila oheň Squanch Games,” píše Roiland v tlačovej správe.