Spoločnosť Razer predstavuje nízkoprofilovú ergonomickú klávesnicu Ornata V3 s technológiou Mecha-Membrane

Odoberaj novinky cez  Google News
Razer Ornata V3
Zdroj: razer.com

Včera Razer oznámil Ornata V3, novú nízkoprofilovú hernú klávesnicu Razer s mecha-membránovými spínačmi Razer. Vďaka novým, menším rozmerom a tenkému dizajnu klávesov spĺňa Ornata V3 potreby moderných hráčov, ktorí hľadajú hernú klávesnicu plnej veľkosti s pridanými hodnotnými funkciami za dostupnú cenu.

Ornata V3 je s kompaktnejším a modernejším dizajnom vybavená mechamembránovými spínačmi Razer, ktoré kombinujú to najlepšie z mechanickej a membránovej technológie spínačov. Spínače poskytujú mäkký polstrovaný dotyk pre herné pohodlie spolu s ostrým hmatom pre maximálne uspokojivé kliknutie.

Pre maximálnu odolnosť sú klávesy ABS klávesnice Ornata V3 opatrené UV povlakom, ktorý zvyšuje odolnosť proti vyblednutiu a poškriabaniu. Hernú klávesnicu dopĺňa Razer Chroma RGB s 10 svetelnými zónami, podsvietenými vyhradenými multimediálnymi klávesmi a ergonomickou magnetickou opierkou zápästia s mäkkým povrchom pre dlhé hodiny hrania, ktorá sa v tejto cenovej kategórii často nevyskytuje.

Dnes bola tiež oznámená klávesnica Ornata V3 X, ktorá ponúka rovnako kompaktné, ale napriek tomu plne dimenzované nízkoprofilové prevedenie s odolnými ABS klávesmi s UV povlakom a konštrukciou odolnou proti poliatiu. Ornata V3 X má tiché membránové spínače, Razer Chroma RGB s 1zónovým osvetlením a odnímateľnú opierku zápästia pre herné pohodlie.

Ďalšie informácie nájdete priamo na tomto odkaze. Doporučená maloobchodní cena klávesnice Ornata V3 99,99 eur a verzie X 49,99 eur.