Space Punks sa s aktualizáciou obsahu “The Core One” dostáva do novej fázy rozvíjajúceho sa predbežného prístupu

Odoberaj novinky cez  Google News
Space Punks The Core One update
Zdroj: flyingwildhog.com

Free-to-play looter-shooter Space Punks od poľského vývojára Flying Wild Hog je dnes väčšia a drsnejšia. Vďaka vydaniu najnovšej aktualizácie The Core One pre Epic Games Store Early Access.

“The Core One” bude znamenať začiatok prepracovania základnej hernej slučky. Tá poskytne výrazne vylepšený hráčsky zážitok na základe priebežnej spätnej väzby komunity v predbežnom prístupe. Po vylepšení straníckeho systému a sociálneho užívateľského rozhrania v aktualizácii “The Friendly One” a podstatných technických a systémových úpravách v skorších patchoch sa “The Core One” pustí do riešenia hráčskeho zážitku.

Nové príbehové misie na planéte Stopan

Úplne nové príbehové misie na planéte Stopan – Safecracking a Rescue Robot! – boli pridané pre maximálny chaos a úloha Restarting Mining Facility bola prepracovaná. Planéty a herné režimy sa teraz dajú odomknúť taktiež pomocou úrovne sily a hrdinov, zatiaľ čo tí, čo hľadajú tvrdšiu výzvu, môžu využiť prepracované možnosti obtiažností. A zmienili sme sa už o tom, že časovo obmedzené udalosti sú teraz trvalo nastavené na obtiažnosť Hardcore? Získate síce extra korisť, ale pripravte sa na poriadnu paľbu.

Okrem toho boli aktualizované popisy schopností postavy a všetky crafting prvky. Talentové predmety je teraz možné vyradiť a pracovný stôl bol tiež vylepšený. Údržbári hry Devil’s Gambit (vývojársky tím) budú tiež všetkým hráčom zasielať Správu Dňa s dôležitými novinkami a taktiež osobné informácie prostredníctvom hernej pošty.

“Vždy s nadšením reagujeme na spätnú väzbu hráčov a robíme zo Space Punks stále úžasnejší zážitok a táto najnovšia aktualizácia je zatiaľ najdôležitejšou časťou našej cesty Early Access. Tieto vylepšenia, ktoré dláždia cestu k ešte lepším zmenám, sú vzrušujúcimi prírastkami a skutočne vidíme, ako sa postupné zmeny riadené komunitou spájajú, aby mali na Space Punks obrovský a pozitívny vplyv.”

Michał Kuk, vedúci krakovského štúdia Flying Wild Hog a riaditeľ hry Space Punks

Ďalšia aktualizácia prinesie ďalšie prepracovania

Prepracovanie základnej hernej slučky bude pokračovať v budúcej aktualizácii, ktorá sa nachádza hneď za ďalšou kométou bohatou na minerály a naľavo od plynného obra s planetárnym systémom zamoreným robotmi.

A stále je čas ponoriť sa do Early Access prístupu Space Punks zakúpením Founders Packu prostredníctvom obchodu Epic Games Store. Founders pack je v dvoch variantách:

  • Swag Pack: Základný balíček pre všetkých zvedavcov poskytuje garantovaný Early Access a odomyká všetky štyri hlavné postavy. Obsahuje aj Season 1 Battle Pass pre Open Beta a exkluzívne pozadie, štyri emócie, efekt Epic Cape a Epic Dash. Cena: 23.99 eur
  • Splendor Pack: Dokonalá štartovacia sada iba pre hardcore darebákov obsahuje všetko v balíčku Swag Pack a ďalšie výhody – štyri Epic Character skiny, Epic Player Entrance a Scaraby 8G companiona. Cena: 39.99 eur