Simulátor pitvy vyjde na PC v novembri tohto roka

Odoberaj novinky cez  Google News
Autopsy Simulator
Zdroj: youtube.com

Kosačky na trávu, počítačové zostavy, renovácie domov, – v súčasnosti môžete vytvoriť “simulátorovú” hru z čohokoľvek. Najnovšie je to simulátor pitvy. Áno, hra, v ktorej môžete rozrezávať mŕtve telá. Určite sú medzi nami mnohí, ktorí najradšej trávia víkend rezaním mŕtvol.

V hre Autopsy Simulator sa zhostíte úlohy patológa, ktorý skúma a „rozoberá“ anatomicky presne telá a určuje príčinu smrti každého subjektu. Hra bola vytvorená s pomocou skutočných súdnych lekárov a obsahuje „množstvo lekársky autentických nástrojov a postupov”. Hru vytvára nezávislé štúdio Woodland Games so sídlom v Poľsku, ktoré bolo založené v roku 2017, a vydá ju spoločnosť Team 17.

Hra obsahuje aj Autopsy Simulator: Dead Memories, samostatný psychologický horor s príbehom, ktorý sa odohráva v New Orleans v 90. rokoch. V ňom hráte za postavu menom Jack, ktorú postihla osobná tragédia. „Hráči budú odhaľovať napínavú záhadu, keď Jack bojuje so svojimi vnútornými démonmi a zároveň vykonáva celý rad lekársky presných posmrtných zákrokov,” uvádzajú Woodland Games. Na deň presný dátum síce ešte nepadol, avšak hra je potvrdená na november tohto roka.