Seriál Life is Strange by mal uzrieť svetlo sveta

Odoberaj novinky cez  Google News
Life is Strange
Zdroj: vg247.com

Seriál Life is Strange, oznámený v roku 2016 od štúdia Legendary, ktoré ma za sebou snímky ako Godzilla a Detective Pikachu, sa stále vyrába a naberá na obrátkach. Najnovšie bol oslovený Shawn Mendes, trojnásobný spevák a skladateľ nominovaný na cenu Grammy, stojaci za hitmi ako „Stitches“ a „Treat You Better“. Ten má dohliadať na hudbu seriálu.

Rovnakú prácu bude mať aj Andrew Gertler, Mendesov manažér a partner ich produkčnej spoločnosti Permanent Content. Legendary Television a dj2 Entertainment sa podieľajú na produkcii tohto seriálu. O hereckom obsadení, režisérovi a detaile zápletky pre televízny seriál Life is Strange sa zatiaľ nevie vôbec nič.

Cory Lanier z Legendary bude na projekt dohliadať s Gregom Siegelom, starším viceprezidentom vývoja produkcie pre štúdio. „Life is Strange je jedným z tých vzácnych diel, ktoré spájajú neuveriteľne rozvinuté postavy a príbehy s hlboko pútavou hrateľnosťou,“ povedal Siegel. „Dokonale sa hodí k prevedeniu na filmové plátno. Nedá sa byť ešte viac nadšení z tohto partnerstva. Spolu so spoločnosťami Square Enix, Dontnod Entertainment a dj2 chceme Arcadia Bay oživiť novým vzrušujúcim spôsobom.“

„Sme hrdí a nadšení, že môžeme spolupracovať s Legendary na realizácii novej verzie Arcadia Bay a Blackwell Academy. S naším bohatým obsadením realistických uveriteľných postáv a nezabudnuteľných udalostí, to bude pamätné“ povedal Jon Brooke z Square Enix.

Séria videohier Life is Strange pokračuje 10. septembra uvedením hry Life is Strange: True Colors. Remasterovaná kolekcia Life Is Strange a Life Is Strange: Before the Storm je vo vývoji, ale bola odložená na rok 2022.

Na záver len pripomíname, že pre viac herných noviniek sledujte náš web.