S novým soundbarom Razer Leviathan V2 si vychutnáte pohlcujúcu, širokú zvukovú scénu

Odoberaj novinky cez  Google News
Razer Leviathan V2
Zdroj: razer.com

Nový Razer leviathan V2 je nový soundbar od spoločnosti Razer pre PC, ktorý poskytuje čistý zvuk pre detailné a pohcujúce počúvanie priamo zo stolného PC a je prvým herným soundbarom, ktorý ponúka THX Spartial Audio pre širokú zvukovú scénu.

Razer Leviathan V2 je vybavený dvoma meničmi s plným rozsahom, dvoma pasívnymi žiaričmi, dvoma výškovými reproduktormi a subwooferom s dolným vyžarovaním, takže dosahuje jasných a čistých výšok a hlbokých, prierazných basov, ktoré pozdvihnú akýkoľvek zážitok zo zábavy. Tento soundbar pre PC s viac meničmi je navrhnutý tak, aby poskytoval zvuk v plnóm rozsahu a s vysokou vernosťou pre realistickú zvukovú scénu, čo zaisťuje čistotu dialógu v každej hre a filme a dunivé basy pre napínavé akčné scény a hudobné soundtracky.

Razer Leviathan V2 je postavený na pohlcujúcej zábave vďaka patentovaným technológiam a ponúka priestorový zvuk THX, ktorý sa aktivuje na počítači. Razer Leviathan V2 je naviac vybavený technológiou Razer Chroma RGB s 18 svetelnými zónami na reproduktoroch, takže hráči môžu prehĺbiť svoj pohlcujúci zážitok a získať prístup k plnému prispôsobeniu RGB s obrovským množstvom vzorov pre dynamické svetelné efekty v hrách.

Razer Leviathan V2 je vybavený aj technológiou Bluetooth 5.2, ktorá jeho užívateľom poskytuje stabilné pripojenie a väčšie pohodlie pri prepínaní medzi spárovanými zariadeniami. Okrem kompaktného dizajnu má Razer Leviathan V2 taktiež odnímateľné nožičky, ktoré hráčom umožňujú nastaviť soundbar do ideálneho uhlu pre čo najlepšie umiestnenie pod monitor, čo z neho robí základný soundbar pre pohlcujúci verný zážitok pre všetky herné, alebo zábavné potreby.

Viac informácii o tomto soundbare nájdete aj na oficiálnej stránke produktu.