Roadhogovi z Overwatch 2 bol potichu oznámený re-dizajn

Odoberaj novinky cez  Google News
Roadhog sa dočkal redizajnu
Zdroj: Blizzard

Zatiaľ čo na oznámenie hrdinky Sojourne sa vývojári Overwatch 2 sústredili primárne, hráči si z jej ukážky všimli Roadhogove zmeny vzhľadu. 

Overwatch 2 nám prináša na stôl niekoľko nových vecí, od novej PvE kampane až po prechod na 5v5 PvP mód.  Okrem týchto noviniek oproti pôvodnej hre prináša aj nové dizajny pre každého hrdinu a najnovšie nám bol nepriamo odhalený práve ten pre hrdinu menom Roadhog, aj keď si ho fanúšikovia mohli pozrieť len na veľmi krátku dobu.

Nová verzia Roadhoga si obliekla roztrhanú bundu, a kým má brucho stále v plnej paráde, na hornej polovici má o niečo viac oblečenia. Zdá sa, že táto bunda má tiež kožušinový golier a kus červeného ramenného brnenia. Tento červený lem je viditeľný aj na Roadhogovej zbrani, pretože hlaveň je lemovaná červenou farbou. Zatiaľ čo na Roadhogovom chrbte je stále vidieť žltý kanister, zdá sa, že postava sa tentoraz nakláňa do čiernej, šedej a červenej farebnej schémy. Taktiež nás zaujal aj Roadhogov účes, ktorý má na „mohawka“

Na základe, toho čo bolo možné vidieť v niektorých gameplay záberoch, bude tento re-dizajn pravdepodobne oveľa menej zásadný a kontroverzný ako zmena Cassidy, ktorej sme sa dočkali pred časom.