Prvý 240 Hz OLED displej pre notebooky debutuje s Razer Blade 15

Odoberaj novinky cez  Google News
Razer Blade 15 s OLED 240 Hz displejom
Zdroj: razer.com

Čoskoro bude k dispozícii úplne nový model herného notebooku spoločnosti Razer, Razer Blade 15 s OLED QHD 240 Hz displejom. Tento dosiaľ nevídaný panel prináša jasnejšie a živšie farby pri rýchlosti na úrovni ešportu ako žiadny iný notebook v súčasnosti. V spojení s procesorom 12th generácie Intel Core i9-1900H a grafickou kartou pre notebooky NVIDIA RTX 3070 Ti si nový Blade 15 vydobíja pozíciu ľahkej voľby pre hráčov, ale aj tvorcov.

Hry aj videoobsah sa pohybuje rýchlo vďaka rýchlej dobe odozvy panelu 1 ms, takže užívatelia sa nemusia rozhodovať medzi presnosťou a rýchlosťou. Unikátny nový displej OLED dosiahne typického jasu 400 nitov a bude obsahovať až 100 % farieb DCI-P3 pre ostrý a čistý obraz ideálny pre rôzne funkcie, vrátane úprav fotografií a videa, sledovanie filmov alebo hrania AAA herných titulov.

Nový model Razer Blade 15 je vybavený prémiovými úložnými riešeniami, ako je 32 GB operačnej pamäte DDR5 a 1TB SSD s ďalšim slotom M.2 pre ďalšie rozšírenie úložného priestoru. Rovnako ako zvyšok rodiny Blade ma taktiež osvedčenie CNC fŕezovanej hliníkovej šasi, laserom vyrezávané mriežky reproduktorov a všestrannú konektivitu s rozhraním Thunderbolt 4, USB-C, USB-A, čítačkou SD kariet plnej veľkosti a portom HDMI. Tento nový OLED Blade 15 bude cenovo konkurencieschopný v porovnaní s ostatnými podobnými konfiguráciami Blade 15.

Jeho cena by sa mala pohybovať okolo 3500 dolárov. Ďalšie podrobné informácie o chystanom modely Blade 15 s OLED nájdete na oficiálnej stránke tohto produktu.