Outriders dostane nový obsah New Horizon zadarmo

Odoberaj novinky cez  Google News
Recenzia na hru Outriders
Zdroj: Square Enix

Pamätáte si Outriders? Túto hru preslávili skôr problémy a bugy ako napr. vymazávajúci inventár, než samotná hra. Vývojári z People Can Fly mali ťažké obdobie – museli riešiť nestabilné servery, aj kritiku hráčov, ktorým sa nepáčili pridávajúce opravy a hlavne balančné zmeny, ktoré im rapídne znížili silu ich buildu. Nakoniec to vyzerá tak, že vývojári dostali už zaplatené, keď pokračujú v rozširovaní Outriders, New Horizon má byť pritom dostupný zadarmo.

Môžeme očakávať aj Worldslayer expanziu, ktorá má prísť neskôr

Vydavateľ Square Enix počas týždňa oznámil nový obsah do hry Outriders s názvom New Horizon. Pridané boli štyri nové expedície a tiež bol odstránený ich časový limit. To znamená, že hráči dostanú odmenu za expedíciu nezávisle na tom, ako dlho ju budú robiť.

Nový transmog systém má zaručiť, že si môžete meniť vzhľad postavy nezávisle na vašich atribútoch. Upravený bol tiež aj obchod, ktorý má odteraz ponúkať ďalšie možnosti: môžete si pretočiť legendárne predmety dostupné pre nákup, a tiež má umožniť nákup mýtických kúskov legendárnych predmetov.

Outriders New Horizon v znamení oprav chýb a zmeny hrateľnosti

Prirodzene i tento update obsahuje rôzne opravy chýb a vylepšenia. Môžete si o nich prečítať viac v zozname nižšie, kde sa vývojári rozpísali na Reddite:

Square Enix tiež oznámilo, že expanzia s názvom Outriders Worldslayer je vo vývoji. Nejaké väčšie detaily nie sú známe, ale v traileri môžete postrehnúť menší teaser.

Outriders si od nás vyslúžil solídnych 70%, a po všetkých tých problémoch tak povediac zmizol s radaru. Outriders New Horizon dodáva tejto hre druhý dych, uvidíme či to hre pomôže k návratu hráčov. Outriders New Horizon vyšiel 16. 11. a je dostupný zadarmo pre každého, kto vlastní originálnu hru.

Našiel si chybu? Napíš nám o tom na admin[@]spawn.sk alebo do komentárov