No Man’s Sky dorazí na Switch spolu zo všetkými DLC

Odoberaj novinky cez  Google News
No Mans Sky sa dočká DLSS podpory
Zdroj: uhdwallpapers.org

Verzia No Man’s Sky pre Nintendo Switch bude vydaná digitálne spoločnosťou Bandai Namco prostredníctvom eshopu Nintenda a fyzicky u všetkých predajcov. V ten istý deň bude k dispozícii aj fyzická verzia pre PlayStation 5. Stane sa tak o pár mesiacov.

Od vydania v roku 2016 hra dostala za šesť rokov 20 veľkých aktualizácií obsahu. Hráči od prvého dňa na Switchi môžu očakávať všetok doteraz vydaný obsah spolu s priebežnými aktualizáciami v budúcnosti.

Posledný veľký prídavok, Outlaws, bol vydaný v apríli a obsahuje osmelených vesmírnych pirátov, prvú novú loď za posledné roky, pašovanie, vylepšené vesmírne boje, verbovacie letky a ďalšie novinky.

„Myslím, že ľudia budú ohromení, keď si konečne budú môcť zahrať túto hru na takom malom zariadení,” povedal zakladateľ Hello Games, Sean Murray. „Je to naozaj celý vesmír na dlani. Pre náš malý tím to bol obrovský počin, ale veľmi obohacujúci, a na výsledok som naozaj hrdý.”

Komunitu hry tvoria milióny hráčov, ktorí strávili hraním hry viac ako pol miliardy hodín. Hra No Man’s Sky vyjde pre Switch 7. októbra.