Nezabudnite, Multiplayer Halo Infinite je už dostupný pre hráčov

Odoberaj novinky cez  Google News
Multiplayer k Halo Infinite je už k dispozícii
Zdroj: youtube.com

Microsoft počas Xbox streamu k 20. výročiu značky Halo, ktorý sa konal počas uplynulého týždňa, všetkých prekvapil. Vydal totiž multiplayer k hre Halo Infinite. Doposiaľ ide o beta verziu multiplayeru ktorý má byť free-to-play. 1. sezóna má názov Heroes of Reach. Pri týchto oslavách výročia sú dostupné v hre ďalšie odmeny ako aj predmety do hry alebo eventy.

Odštartovanie 1. sezóny tohto multiplayer módu z hry Halo Infinite prišlo s dostatočným predstihom pred spustením kampane k hre, ktorej vydanie je naplánované na 8. december. Táto sezóna potrvá do mája 2022, ďalšie sezóny by mali prichádzať v trojmesačných cykloch. Výnimkou bude práve Heroes of Reach, čo má vývojárom zabezpečiť dostatok času pre spustenie 2. sezóny, aby splnila hráčske, ale aj ich vysoké nároky.

Na Xbox Streame nám tiež ukázali teaser trailer na seriál zo sveta Halo, na čo sme vás upozornili v predchádzajúcom článku. Svet Halo sa nám začína rozširovať, čaká nás tak seriál ako aj nová hra. A pre tých, ktorí chcú vyskúšať svet Halo tak tento free-to-play multiplayer môže byť cesta.

Halo Infinite free-to-play hra má na platforme Steam iba 26 GB, pričom počas týždňa tam zaznamenali obrovský záujem ľudí. Servery dokonca nestíhali ponúkať každému hráčovi dostatočný download. Teraz by to už malo byť všetko v poriadku. Podľa SteamDB túto hru hralo v jeden moment až 272 586 hráčov.

Našiel si chybu? Napíš nám o tom na admin[@]spawn.sk alebo do komentárov