Netflix (ne)prekvapivo zrušil seriál Resident Evil už po prvej sérii

Odoberaj novinky cez  Google News
Resident Evil príde na Netflix už o pár dní
Zdroj: youtube.com

Filmov a seriálov sa natočilo na svete už veľmi veľa. Filmov a seriálov, ktoré by vychádzali z videohier, je však už pomenej. A ako šafránu je filmov a seriálov z hier, ktoré aj za niečo stoja.

V poslednom čase nastal akoby boom s filmami či seriálmi, ktoré čerpajú námet z niektorej hernej série. Spomeňme napr. Uncharted, pripravované The Last of Us na HBO či Resident Evil. Posledný spomínaný seriál na streamovacej službe Netflix vyšiel len nedávno, 14. júla, a už poznáme ortieľ o jeho budúcnosti.

Ak ste si seriál obľúbili, nasledujúca správa vás nepoteší. Streamovacia služba sa totiž seriál rozhodla neobnoviť pre ďalšiu sériu. Dôvodmi môžu byť kritické recenzie i menší počet divákov, ktorí seriál videli. Osobne, ak ste Resident Evil nevideli, tak do toho nechoďte. Za mňa je to zlý seriál všeobecne, nieto ako ešte adaptácia z hry.

Neostáva nám tak nič iné, len si počkať na film/seriál z herného sveta, ktorý bude stáť za to. Podarí sa túto túžbu hráčov naplniť pri The Last of Us? To uvidíme už v roku 2023.

Konieckoncov, už sme sa dočkali prvých záberov. Čo na ne hovoríte?

Našiel si chybu? Napíš nám o tom na admin[@]spawn.sk alebo do komentárov