Na Epic Games Store dnes končí letný výpredaj. K dispozícii bude zaujímavá hra zdarma

Odoberaj novinky cez  Google News
Epic Games Store
Zdroj: gamerevolution.com

Epic Games Store je platforma, ktorá si postupom času získava čoraz viac priaznivcov. Svoje robí každo-týždňová ponuka hier zdarma, ale aj viaceré vylepšenia, ktoré do služby pribúdajú. Naposledy dorazil napr. systém hodnotenia hier, či možnosť pridávať si hry do Wishlishtu.

Uplynulé dni sa pritom niesli v znamení letného výpredaju. Ten trval od 14. júla a končí dnes, 28. júla. Presný čas ukončenia letných akcií ešte nepoznáme, ale predpokladáme, že sa tak stane niekedy k večeru. Stále tak máte možnosť využiť množstvo zliav, niektoré až do výšky 75 %.

Napr. kompletnú edíciu Horizon Zero Dawn môžete získať s 50-percentnou zľavou. Získate ju tak za 25 €.

A keď sme už pri získavaní hier, spomeňme aj tie zdarma. Do dnešnej 17. hodiny si môžete vyzdvihnúť dvojicu hier, a to Shop Titans, čo je RPG, ktoré si môžete zahrať aj so svojimi priateľmi online, či akčnú strieľačku Tannenberg z obdobia prvej sv. vojny.

Po 17. hodine sa ponuka zmení a k dispozícii bude jeden z najnovších simulátorov. Lawn Mowing Simulator z vás spraví profesionálnych koscov trávy. Zadarmo bude až do budúceho štvrtka, 4. augusta.

Našiel si chybu? Napíš nám o tom na admin[@]spawn.sk alebo do komentárov