Legendárne Papers, Please dostane priestor na znovuzrodenie

Odoberaj novinky cez  Google News
Papers Please vychádza na mobilné zariadenia
Zdroj: Steam

Jedinečný dystopický simulátor s chytľavou grafikou a hudbou Papers, Please si vyskúšal už takmer každý. Veď 8. augusta to bude už 9 rokov, čo hra uzrela svetlo sveta. A teraz vývojári z Lucas Pope prichádzajú s novou veselou verziou.

Geniálny vývojár Lucas Pope, ktorý do sveta indie hier priniesol rovnako experimentálnu hru Return of the Obra Dinn, konečne oznámil port svojej hry na mobilné platformy. A aby ste si nemysleli, nejde len o počítačovú hru prenesenú na telefóny a tablety. V skutočnosti si vývojári na mobilnej verzii Papers, Please dali dosť záležať.

Aby sa hra pohodlne hrala na mobilných telefónoch, hrá sa predovšetkým v režime na výšku. Okrem toho boli v samotnej hre vykonané niektoré grafické zmeny a práca s rodinnou ekonomikou bude údajne prístupnejšia širšiemu okruhu hráčov. Inak je to však kompletný príbeh a “nekonečný” sandboxový zážitok, takže si hru užijú tak pôvodní PC hráči aj nováčikovia.

Okrem toho sme spoznali aj dátum vydania. Táto legendárna hra vyjde na zariadenia s Androidom a iOs už 5. augusta. Nebude však zadarmo, aj keď presnú cenovku zatiaľ nepoznáme.

Našiel si chybu? Napíš nám o tom na admin[@]spawn.sk alebo do komentárov