Lawn Mowing Simulator mal na Epic Games Store problémy. Hráči hru získali, ale nespustili

Odoberaj novinky cez  Google News
Lawn Mowing Simulator
Zdroj: Epic Games Store

Vo štvrtok sme vás informovali o tom, že na platforme Epic Games Store končí letný výpredaj. Okrem toho sa tradične o 17. hodine menila ponuka hier, resp. hry, dostupnej zdarma. V týždni od 28. júla do 4. augusta je k dispozícii pre niekoho bizarný Lawn Mowin Simulator. Ide o simulátor, ktorý z vás spraví záhradníka, resp. profesionálneho kosca trávy.

Aj keď o tejto hre samotnej kolujú mnohé názory, množstvo hráčov ponuku Epicu využilo a hru si do svojej knižnice pridalo. Ak si ju chceli aj zahrať, zostali v mnohých prípadoch prekvapení. Hra sa im totiž nespustila. Vývojári zo Skyhook Games však na situáciu zareagovali celkom rýchlo.

Už vo večerných hodinách informovali o tom, že o probléme vedia a pracujú na jeho odstránení. Hráčom zbytočne nič nesľubovali a rovno uviedli, že k náprave dôjde na ďalší deň. A tak sa aj stalo. V piatok popoludní, okolo 16. hodiny, už hru išlo spustiť bez problémov. Klobúk dole pred vývojármi, niektoré väčšie štúdiá majú s opravami hier, či ich spustením problémy. Spomenúť môžeme Codemasters, ktorí sú už pod hlavičkou EA, a ich F1 22, ktorú pri štarte 3-dňového skoršieho prístupu nešlo spustiť niekoľko hodín.

V tejto chvíli sa už teda pokojne môžete pustiť do kosenia virtuálnej trávy. Teda ak náhodou nemáte veľkú záhradu s reálnou trávou, ktorú treba pokosiť. Na záver len dodáme, že Lawn Mowing Simulator vyšiel v piatok na európskom trhu aj vo fyzickej podobe na konzoly PS4 a PS5.

Našiel si chybu? Napíš nám o tom na admin[@]spawn.sk alebo do komentárov