Kniha The Art of Mafia Trilogy je dokončená a smeruje do predaja

Odoberaj novinky cez  Google News
The Art of Mafia Trilogy
Zdroj: mafiagame.com

Prvý diel série Mafia z roku 2002 patrí v Českej republike medzi nesmrteľné videoherné legendy. K príležitosti 20. výročia série vznikol unikátny prémiový artbook The Art of Mafia Trilogy, v ktorom si čitateľ prezrie celú sériu Mafia od prvých vývojárskych krôčikov až po súčasnosť. Mafia je jeden z prvých veľkých titulov, ktorý dobyl aj zahraničné trhy a zasadil Českú republiku do videohernej mapy sveta. Spolu s dvojicou nasledujúcich pokračovaní séria predala milióny kusov po celom svete.

Kniha The Art of Mafia Trilogy je oslavou 20. výročia série. Nahliada do jej spletitej histórie a fanúšikov nadchne aj niektorými doposiaľ nezverejnenými materiálmi. Fanúšikovia sa môžu tešiť na 236 nabitých strán, na ktorých nájdu nielen nádherné concept arty, ale napríklad aj historické fotografie z vývoja.

V úvode knihy fanúšikom predstaví detaily o vývoji a následnom vzostupe hry Roman Hladík, generálny manažér spoločnosti 2K Czech. Zatiaľ čo zakončenie knihy si vzal pod krídla Petr Motejzík, Art Director Mafia: Definitive Edition.

Artbook vzniká v úzkej spolupráci so štúdiom Hangar 13, ktoré pracovalo nielen na hrách Mafia 3 a Mafia Definitive Edition, ale nájdeme v ňom aj množstvo veteránov z celej histórie série. Ich skúsenosti a pohľad sú pre knihu nenahraditeľné.

Distribúciu a vznik pripravovaného titulu zastrešuje videoherný distribútor Cenega Czech s.r.o., vďaka ktorému ju po vydaní nájdu čitatelia vo všetkých dobrých obchodoch a kníhkupectvách.

Našiel si chybu? Napíš nám o tom na admin[@]spawn.sk alebo do komentárov