Imagine Dragons naspievali pesničku pre seriál Arcane

Odoberaj novinky cez  Google News
Arcane mieri na Netflix
Zdroj: youtube.com

Pre seriál Arcane od streamovacej služby Netflix naspievala skupina Imagine Dragons spolu s raperom JID pesničku s názvom Enemy. Vo videoklipe má skupina aj svoje vlastné cameo.

Je to už druhá pesnička od Imagine Dragons naspievaná pre League of Legends. Prvá s názvom Warriors bola naspievaná pre svetový šampionát z roku 2014.

Videoklip sa zameriava na určitú časť detstva Jinx, ktoré ju zaviedlo na cestu zločinu. Najdôležitejšie je však ukážka upadajúceho vzťahu s jej sestrou Vi, čo má byť kľúčový príbeh pre celý seriál Arcane.

Na videoklipe spolupracoval Riot Games spolu s Fortiche Productions. Ide o štúdio, ktoré stojí za animovaným videoklipom Get Jinxed z roku 2015. A tiež je to štúdio, ktoré tvorí samotný seriál.

Prvé tri epizódy seriálu Arcane by mali vyjsť 6. novembra. Ďalšie tri epizódy majú nasledovať každým ďalším týždňom.

Pre pripomenutie, pôvodne bol Arcane naplánovaný na Netflixe v roku 2020, ale aj on sa dočkal omeškania kvôli produkčným problémom. Séria bola financovaná štúdiom Riot, ktoré stojí za League of Legends. Tým pádom si Riot zachoval kreatívnu kontrolu nad projektom a aj týmto animákom majú za cieľ prehĺbiť vesmír League of Legends. Tak ako aj hra, tak aj Arcane má byť zameraný na dospievajúce a dospelé publikum.

Čo hovoríte na spojenie Imagine Dragons a seriálu Arcane? Dajte nám vedieť v komentároch na sociálnej sieti. Pre ďalšie informácie nezabudnite sledovať náš web.