GTFO predstavuje desať nových expedícií, nové prostredie a navyše bola hra uplynulý víkend zadarmo

Odoberaj novinky cez  Google News
GTFO hra
Zdroj: 10chambers.com

Švédska herná spoločnosť 10 Chambers, ktorú tvoria veteráni z odboru známi vďaka hre PAYDAY: The Heist a PYDAY 2, v roku 2021 uviedli na trh svoj prvý titul GTFO, kooperatívnu FPS pre 4 hráčov. GTFO sa odohráva v desivom podzemnom zariadení zvanom “Complex”, kde hráte za tím väzňov, ktorých prežitie závisí od vašej schopnosti komunikovať, koordinovať – a počítať náboje. Hra využíva koncept (The Rundown), kedy je pravidelne aktualizovaná o nové výpravy (mapy, scenáre, nepriateľov atď.), ktoré nahrádzajú tie predchádzajúce. Pred pár dňami vypústila masívnu aktualizáciu s desiatimi novými výpravami, novým prostredím Garden a – odporným chápadlovitým nepriateľom.

Od svojho uvedenia na trh priniesla spoločnosť 10 Chambers v rámci konceptu “Rundown“ šesť veľkých aktualizácií a nedávno prišiel čas aj na siedmu inštaláciu – nazvanú Rundown 7.0 Rise. Najvýznamnejšie novinkou tohto Rundownu je prostredie Garden – pridávajúce do predtým chladného a temného prostredia kvety a zeleň – a dvaja noví nepriatelia. Jeden s mnohými chápadlami a druhý, ktorý sa ukáže byť… nesmrteľný? Okrem toho bude hra na Steame zadarmo k dispozícii od 16. do 20. júna.

Ešte pred spustením hry GTFO zamestnávala komunitu jej príbeh. S Rundown 7.0 Rise sa päť z desaťvýprav zameria na pokračovanie tohto príbehového oblúka – a rozšírený lokalizačný systém sprístupní príbehové prvky všetkým podporovaným jazykom. Aktualizácia obsahuje množstvo vylepšení, ako sú nové zvukové efekty, dynamickejší hudobný systém, vylepšenie animácií a grafiky a prehľadnejšia vizualizácia odmien za postup hráčov.

Rundown 7.0 Rise je už k dispozícii a od 16. júna do 20. júna bola hra GTFO v službe Steam dokonca zadarmo.