God of War: Ragnarök vyjde v novembri. Dočkali sme sa aj CG traileru

Odoberaj novinky cez  Google News
God of War: Ragnarok logo
Zdroj: Playstation.com a Spawn.sk

„Sme nadšení, že sa môžeme podeliť o dátum vydania a úplne nový CG trailer k hre God of War Ragnarök – Father and Son s fanúšikmi, ktorí netrpezlivo čakali na novinky.“ Takto začína pred malou chvíľou vydaný blog spoločnosti PlayStation.

Trailer je krátky, má len 30 sekúnd a môžeme v ňom pozorovať Kratosa a jeho syna Atreusa v súboji s množstvom nepriateľov. Na konci sa na scéne objavuje Ragnarök, čo je v severskej mytológii označenie pre koniec sveta, zánik bohov, poslednú bitku mocností dobra a zla.

Trailer prezradil aj ďalšiu dôležitú informáciu, ktorou je oficiálne vydanie hry. To nastane 9. novembra tohto roka. Potešili sa aj hráči na starších konzolách, hra totiž vyjde tak na PlayStation 5 ako aj na PlayStation 4.

Ako už býva zvykom, titul dostane rôzne edície a pred-objednávkové bonusy. Predpredaj sa spustí už 15. júla 2022.

Len v pondelok sme vás pritom informovali o výzve štúdia Santa Monica, ktorá hráčov prosila k rešpektu ich práce. Fanúšikovia hladní po aktualizáciách totiž vývojárov zasypali otázkami, ale najmä vyhrážkami a sexuálnymi útokmi na ženskú časť vývojárov. Po dnešku sa tak už môžu upokojiť.