Filmový Uncharted sa ukázal cez prvý trailer, a to aj s českým dabingom

Odoberaj novinky cez  Google News
Tom Holland vo filme Uncharted
Zdroj: slashgear.com

Najskôr to boli nekvalitné zábery leaknuté na sociálnych sieťach, ale o pár hodín na to, sme sa dočkali naplno. Sony a Naughty Dog skutočne vypustili prvý trailer filmového spracovania hry Uncharted.

V hlavných úlohách sa objaví Tom Holland ako Nate, Mark Wahlberg ako Sully a Sophia Ali ako Chloe. Rolu záporáka si strihne Antonio Banderas.

Už teraz vieme, že uniknuté zábery boli nakoniec len záverom samotného traileru, ktorý predstavuje príbeh o hľadaní pokladu. Nejakú úlohu v ňom bude hrať aj starší z bratov Drakeovcov, Sam.

Otázkou ešte ostáva, ako bude príbeh filmu zapadať do postupnosti, ktorú sme poznali doteraz. Počítalo sa aj s tým, že niektoré scény budú ukazovať jednu z eskapád mladého Natea. Niektoré scény pritom nápadne pripomínajú konkrétne pasáže z hier.

Trailer, ktorý Sony vypustilo dnes popoludní je k dispozícii aj s českým dabingom. V originálnom znení je k dispozícii napr. na tomto odkaze.

Kedy sa filmu dočkáme v kinách? Na túto otázku odpovedá záver traileru. Stať by sa tak malo 18. februára v roku 2022. My sa už teraz nevieme dočkať a o svojich pocitoch z traileru nám môžete napísať v komentároch na sociálnych sieťach.

Na záver len pripomenieme, že v podstate v dvoch dňoch za sebou Sony vypustilo dve dôležité herno-filmové informácie. Nielenže dnes dorazil trailer na Uncharted, ale včera sme sa dozvedeli o vydaní God of War z roku 2018 na PC.