Far Cry 6 bude zdarma, ale len na jeden víkend

Odoberaj novinky cez  Google News
Far Cry 6
Zdroj: Ubisoft

Far Cry 6 od Ubisoftu je tu s nami už nejaký ten čas, ale pokiaľ ste sa stále nedostali do sveta tamojšej revolúcie, teraz máte čas to napraviť. Francúzske vydavateľstvo si pre hráčov pripravilo skvelú akciu vhodnú na prázdniny.

Už od štvrtka, 4. augusta, do nedele 7. augusta, bude táto hra k dispozícii zadarmo, a to na Ubisoft Connect. Ak sa skutočne budete venovať iba tejto hre, v priebehu 4 dní ju úplne v pohode prejdete aj celú. Podľa portálu How Long To Beat trvá dohranie hlavného príbehu približne 22,5 hodín.

Najnovší diel série sa odohráva na tropickom ostrove Yara, ktorý sa zmieta v krvavej revolúcii. Anton Castillo, diktátor krajiny, chce spolu so svojím synom Diegom potlačiť revolúciu a pozdvihnúť svoju civilizáciu na úroveň jej zašlej slávy.

Hráči sa potom ujmú úlohy Dani Rojas, miestnej obyvateľky a členky miestnej gerily, ktorá chce oslobodiť miestnych obyvateľov z pazúrov diktátorského vedenia. Okrem unikátneho arzenálu zbraní a vozidiel láka Ubisoft aj na herca Giancarla Esposita, známeho zo seriálu Breaking Bad.

Našiel si chybu? Napíš nám o tom na admin[@]spawn.sk alebo do komentárov