F1 22 dostáva ďalšiu väčšiu aktualizáciu. Opravuje aj farbu očí Kevina Magnussena

Odoberaj novinky cez  Google News
F1 ilustračné foto
Zdroj: motorsport.com

Stalo sa už nepísaným pravidlom, že po vydaní nejakého športového titulu nefungujú všetky veci tak ako by mali. Ono je to v podstate problém takmer každej jednej vydanej hry všeobecne, nielen tých športových. F1 22 je tu s nami už niekoľko týždňov a aj keď hra ako taká funguje, niektoré veci jednoducho treba opraviť.

Uvedomujú si to aj vývojári z EA Sports a Codemasters, ktorí najnovšie prišli s ďalšou väčšou aktualizáciou svojho najnovšieho titulu. Patch s označením 1.06 je k dispozícii pre všetky platformy. Pred jeho aplikovaním musíte stiahnuť cca 2 GB dát. Po ich stiahnutí sa vám opraví rada vecí.

Od takých tých banálnejších, ako je napr. farba očí jazdca Haasu, Kevina Magnussena, spomeňme také, ktoré spôsobovali výraznejšie problémy až pády hry. Medzi tie môžeme zaradiť napr. opravu situácie keď v niektorých prípadoch môže vyslanie bezpečnostného vozidla spôsobiť, že ho predbehnú všetky vozidlá ovládané umelou inteligenciou, čo viedlo k hromadnej diskvalifikácii.

Samozrejmosťou je aj oprava výkonnosti vozidiel podľa skutočného priebehu aktuálnej sezóny F1. Dúfame preto, že Tsunoda po aktualizácii už nebude pri každých pretekoch okupovať pódiové priečky.

Našiel si chybu? Napíš nám o tom na admin[@]spawn.sk alebo do komentárov