Epic Games Store rozdáva až tri tituly zadarmo

Odoberaj novinky cez  Google News
Epic Games Store
Zdroj: gamerevolution.com

Spoločnosť Epic Games Store oznámila, že tento týždeň budú v jej obchode zadarmo tri plné hry. Ide o tituly Hood: Outlaws and Legends, Geneforge 1: Mutagen a Iratus: Lord of the Dead. Ak ste mali na tento víkend nejaké plány, možno by ste ich mali zrušiť, aby ste si mohli vybrať tieto tri tituly. Teda ak sú pre vás to pravé!

Tieto tri hry si môžete zakúpiť za cenu 0 € a nainštalovať v obchode Epic Games Store alebo prostredníctvom aplikácie EGS pre počítače a potom vám zostanú navždy. Jedinou podmienkou je, aby ste si hry vyzdvihli do 7. júla, pretože vtedy sa ich cena opäť vráti na plnú hodnotu.

Prvou z bezplatných hier je Hood: Outlaws and Legends, čo je hra pre viacerých hráčov. Odohráva sa v stredovekom prostredí a vašou úlohou (a vašich priateľov tiež) je prekabátiť nepriateľov v situáciách PvP a PvE lúpeží. Súťažte spolu alebo proti sebe o korisť a staňte sa pri tom legendou.

Druhou bezplatnou hrou v ponuke je Geneforge 1: Mutagen. Táto RPG hra pre jedného hráča vám poskytne dostatok slobody na prežívanie vašich vlastných mimozemských fantázií. Ako mocný čarodejník si môžete privolať takmer všetko, čo by ste mohli potrebovať na výzvy, ktorým čelíte, ako napríklad Votrelci.

V neposlednom rade je tu Iratus: Lord of the Dead. Iratus je taktická ťahová RPG hra s fantasy tematikou. Ako nekromant, ktorého nedávno oslobodili z väzenia, musíte v tomto roguelike ovládať armádu mŕtvych, aby ste sa dostali na vrchol.

To je všetko, čo sa týka titulov zadarmo od Epic Games tento týždeň. Vyberiete si niektorú z nich na víkend?