Dočkáme sa tento týždeň nových informácií o God of War Ragnarök?

Odoberaj novinky cez  Google News
God of War: Ragnarok logo
Zdroj: Playstation.com a Spawn.sk

To je otázka, ktorú v posledných dňoch ešte viac rozvíril známy leaker s prezýkou The Snitch. Ten jedným jediným gifom naznačil to, že by sme sa už v najbližších dňoch mohli dočkať nových informácií o chystanom pokračovaní obľúbeného titulu od štúdia Santa Monica.

Na to, aby sme odhalili skryté posolstvo musíme byť doslova matematici. Našťastie to niekto urobil za nás. V gifku s Kratosom sa totiž nachádza séria čísel 1 1 1 1 1 0. Podľa všetkého ide o čísla v binárnej sústave, pričom pri prevode na štandardnú desiatkovú sústavu dostaneme číslo 30 – čo spolu s informáciami Jasona Schreiera vedie k domnienke, že k odhaleniu môže dôjsť vo štvrtok 30. júna.

V nedávnom článku Jason Schreier z agentúry Bloomberg uviedol, že jeho zdroje spájajú vydanie hry Ragnarök s novembrom tohto roka, pričom oficiálne oznámenie sa očakáva koncom júna. Toto vyhlásenie nadviazalo na jeho článok zo začiatku februára, na ktorý sa rozhodlo reagovať viacero ďalších leakerov, a to pozitívne aj negatívne.

Výsledkom bolo, že niektorí súhlasili so stanoviskom o vydaní v tomto roku, zatiaľ čo iní tvrdili, že hra nepríde, pretože bola odložená na rok 2023. Samotná databáza PlayStation Network následne ponúkla vlastné stanovisko k tejto záležitosti. Konkrétne uviedla, že vydanie hry God of War je naplánované na obdobie od decembra roka 2021 do septembra tohto roka, čo by ju zaradilo do vyššie uvedeného odhadu.

Či sa skutočne vo štvrtok dozvieme nové informácie o novom dieli God of War ukáže až samotný štvrtok. Nádej dvíha skutočnosť, že práve vo štvrtky sa koná podujatie State of Play od spoločnosti PlayStation, kde prezentuje svoje novinky. Na tento týždeň však ešte oznámené nebolo.