Bude nový Mass Effect so Shepardom?

Odoberaj novinky cez  Google News
Nový Mass Effect
Zdroj: gamespot.com

Na stránke obchodu spoločnosti Bioware sa na krátku chvíľu objavil popisok k novej Mass Effect hre. Ten naznačoval, že môžeme očakávať návrat komandéra Sheparda. Krátko po tom sa popis zmazal a upravil.

Pôvodný popis znel: „Svet žije ďalej. Shepardova posledná výprava možno ukončila hrozbu Reaperov, ale za veľkú cenu, vrátane samotnej Zeme. Zatiaľ čo Shepard a tí, čo prežili, sú ponechaní aby pozbierali kúsky, fanúšikovia sú zvedaví, čo bude ďalej.”

Neskôr bola zmienka o Shepardovi vynechaná, a samotný popis sa zmenil na: “Hrozba zo strany Reaperov mohla byť ukončená, ale za veľkú cenu vrátane samotnej Zeme. Zatiaľ čo tí, čo prežili, musia pozbierať kúsky svojho pokoja, ďalší sa pýtajú, čo bude ďalej.”

Kým včera sa ešte nevedelo, či je to oficiálna informácia z vývojárskeho týmu alebo jednoduché pošmyknutie marketingového týmu, dnes už je odpoveď jasnejšia. Podľa riaditeľa projektu BioWare, Michaela Gambleho, zoznam v obchode, ktorý zdanlivo naznačoval návrat veliteľa Sheparda v ďalšom Mass Effecte, bol obyčajný omyl.

Niet sa čomu čudovať, keďže všetci vieme, ako skončil tretí diel a prípadný návrat Sheparda by museli, ale že sakra dobre vysvetliť.

Našiel si chybu? Napíš nám o tom na admin[@]spawn.sk alebo do komentárov