Baldur’s Gate: Dark Alliance 2 je naplánovaná na toto leto

Odoberaj novinky cez  Google News
Baldur’s Gate: Dark Alliance 2
Zdroj: nichegamer.com

Akčná RPG hra Dungeons & Dragons, Baldur’s Gate: Dark Alliance 2 sa vráti toto leto na všetky platformy. Po úspechu hry Baldur’s Gate: Dark Alliance sa remastrované pokračovanie, ktoré podporuje rozlíšenie až 4K, dostane na PC (Steam, GOG, EGS), Steamdeck, všetky systémy Xbox a PlayStation a Nintendo Switch.

Hra sa odohráva v meste Baldur’s Gate a jeho okolí a obsahuje päť hrateľných postáv a tried spolu s možnosťou vytvárať vlastné zbrane a brnenia. Počas hrania môžete vylepšovať svoje predmety pomocou „runových“ kameňov a drahokamov a vybrať si jednu zo štyroch úrovní obtiažnosti.

Triedy zahŕňajú barbara, monka, nekromanta, rogue-a a klerika, pričom každá z nich bude musieť bojovať s hordami príšer od hobgoblinov, ghúlov, golemov, drakov a zároveň sa vyhýbať útokom a pasciam. Všetky verzie hry podporujú lokálnu kooperatívnu hru, zatiaľ čo verzia pre službu Steam bude podporovať Remote play.

Ak ste hru ešte nikdy nehrali, môžete sa tešiť na viac ako 80 úrovní, skryté oblasti, stovky predmetov na objavovanie, plne nadabované postavy, skryté postavy Drizzt Do’Urden a Artemis Entreri a ďalšie veci. Presný dátum vydania nebol uvedený, ale vieme, že záujemcovia si už teraz môžu Baldur’s Gate: Dark Alliance 2 pridať do whishlistov na špecifických platformách.