Ambiciózny mód Life of Crime pridáva do Red Dead Redemption 2 nevšedný zážitok

Odoberaj novinky cez  Google News
Red Dead Online
Zdroj: rockstargames.com

Aj keď Rockstar Games pred časom oznámil, že na RDR 2 už veľmi pracovať nebude a svoje sily bude sústrediť na vývoj novej hry, zrejme GTA 6, neznamená to, že by hra ostala mŕtva. Má totiž veľkú základňu fanúšikov a práve tí prišli s novým módom. K dispozícii bude pre singleplayer hranie a sľubuje priniesť množstvo nových zážitkov.

Život zločinu, teda Life of Crime, je ambiciózny projekt, ktorého cieľom je priniesť úplne nový singleplayerový zážitok v rámci dôkladnej predstavy Rockstaru o starom Západe. Nový mód nie je len obyčajný balík misií. Začína vlastnou úvodnou sekvenciou, v ktorej sa vaša postava (ktorá môže byť mužom alebo ženou) dostane z väznice Siska a potom sa stretne s kontaktom, ktorý jej pomôže začať novú zločineckú kariéru.

Keď sa ocitnete v otvorenom svete, môžete získať prístup k vlastnému stromu zručností na vylepšovanie svojej postavy a pustiť sa do dvoch nových misií, prepadnutia banky a vlaku, ako aj zarábaniu peňazí všetkými obvyklými spôsobmi, legálnymi aj nelegálnymi.

„Zmyslom tohto módu je hrať za úplne NOVÚ postavu,” napísal jeho tvorca CruelMasterMC v nedávnej aktualizácii. „Počas ďalšieho hrania v hre môžete získať všetky zbrane tak, že si ich kúpite u obchodníka so zbraňami alebo ich nájdete kdekoľvek na mape a ďalšie peniaze získate plnením misií a podobne.”

Základná verzia módu bola k dispozícii už nejaký ten čas. Bola však značne oklieštená. Jeho autor si totiž doprial od módovania dlhšiu prestávku. Tá však skončila a ako sám hovorí, tešiť sa môžeme aj na ďalšie jeho výtvory.

Našiel si chybu? Napíš nám o tom na admin[@]spawn.sk alebo do komentárov